sprzedaz-mieszkania-co-warto

Co klienci oglądają w mieszkaniu przed jego zakupem

sprzedaz-mieszkania-co-warto

Sprzedaż mieszkania nigdy nie była czymś prostym i szybkim. Oczekiwania klientów są takie, aby kupić nieruchomość w jak najniższej cenie, natomiast właściciel chce ją sprzedać jak najdrożej. Czy można oba interesy połączyć? Jest to możliwe. Sprzedający ma w tym względzie nieco więcej możliwości. Może na przykład tak przygotować swoje mieszkanie do sprzedaży, aby podnieść jego wartość i zbić wszystkie argumenty dotyczące negocjowania ceny.

Kim jesteśmy i co to jest skup nieruchomości

Nasza firma nieprzerwanie od wielu lat zajmuje się pośrednictwem w obrocie nieruchomościami. Specjalnością naszą jest skup mieszkań bez oglądania. Współpracujemy z klientami indywidualnymi, jak i biznesowymi. Dzięki posiadaniu własnego kapitału obrotowego, możemy podejmować natychmiastowe decyzje o zakupie wybranej nieruchomości i wypłacie pieniędzy gotówką lub przelewem. Skup nieruchomości aby zachować pełną płynność gotówkową i elastyczność działania, nie korzysta z kredytów bankowych. Dodatkowo korzystamy z wielu innowacyjnych form komunikacji zdalnej, która pozwala nam kupować nieruchomości bez ich fizycznego oglądania. Jeżeli jesteś lub będziesz zainteresowany taką formą sprzedaży swojego mieszkania, domu lub działki, chętnie odpowiemy na twoje pytania. Teraz dzielimy się naszym doświadczeniem, które zdobyliśmy podczas dziesiątek już zrealizowanych transakcji skupu nieruchomości,

Warto przeczytać Sprzedaż domu w trakcie budowy – co warto wiedzieć? 2021

Skup mieszkań i ich stan techniczny – co jest ważne?

Nieprawdą jest że łatwiej sprzedać mieszkanie w nowym budownictwie niż stare mieszkanie do remontu w bloku z wielkiej płyty. To co wpływa na szybkość zawarcia transakcji to cena, dostępność, sytuacja na rynku oraz trochę szczęścia. Właśnie temu szczęściu można nieco pomóc, pamiętając o tym co jest ważne dla naszych klientów. Mając do wyboru dwa podobne mieszkania w podobnych cenach, wybiorą to które jest choćby w nieco lepszym stanie technicznym i doprowadzenie go do porządku zajmie mniej czas. Ty wiedząc o tym, zawczasu możesz swoje mieszkanie odpowiednio przygotować. Sprawi to że skup nieruchomości zostanie zrealizowany znacznie szybciej, niż mógłbyś podejrzewać.

Usunięcie z mieszkania niepotrzebnych sprzętów

Mieszkania wystawiane na sprzedaż często były zamieszkiwane przez osoby ze skłonnością do zbieractwa. Co to oznacza w praktyce? Przede wszystkim bardzo duży bałagan w sprzedawanym mieszkaniu i różnego rodzaju przedmioty upchane w praktycznie każdym kącie. Aby sprzedaż takiego lokalu stała się możliwa, niezbędne jest wcześniejsze opróżnienie lokalu. Skup mieszkań bez oglądania może w tym pomóc, zapewniając niezbędne kontenery i utylizację śmieci.

Mieszkanie do remontu

Mieszkanie, które nie było remontowane przez wiele minionych lat, może się tego domagać właśnie przed sprzedażą. Wystawienie ogłoszenia o sprzedaży nieruchomości, która delikatnie mówiąc nie prezentuje się korzystnie, to zaoferowanie potencjalnemu kupcy wielu możliwości negocjowania ceny. Chcąc sprzedać nieruchomość w najlepszej możliwej cenie, dobrze jest zainwestować choćby w prosty remont polegający na pomalowaniu ścian lub podstawowych naprawach instalacji.

Stan prawny sprzedawanej nieruchomości

Coraz więcej osób świadomych jest tego, jak ważny jest stan prawny sprzedawanej nieruchomości. Chcą zatem dowiedzieć się na jej temat wszystkiego co tylko możliwe. Począwszy od prawa własności, poprzez ewentualne długi, aż po przeznaczenie najbliższego terenu. W tym wszystkim mogą pomóc dokumenty, które warto przygotować na prezentacje i udostępniać je chętnym. Zaliczają się do nich plany zagospodarowania, poświadczenia ze spółdzielni o braku długów i wiele wiele więcej.

Czy profesjonalny skup mieszkań pozwala zaoszczędzić czas

Może cię zainteresować Jak sprzedać mieszkanie z kredytem? – najważniejsze informacje

Jeżeli dotarłeś do tej części tekstu, na pewno zdajesz sobie już sprawę z tego, że sprzedaż mieszkania to nic łatwego ani szybkiego. Na tobie jako na sprzedającym spoczywać będzie wiele obowiązków, które powinieneś wypełnić jeśli chcesz sfinalizować transakcję. Powinieneś również mieć dostęp do niezbędnych dokumentów, o które mogą pytać potencjalni kupujący. Już teraz wiesz że będzie ci ciężko znaleźć na to wszystko czas? Możesz tego uniknąć, jeśli zdecydujesz się na skup nieruchomości za gotówkę. Tym właśnie zajmuje się nasza firma. Mamy na koncie dziesiątki zrealizowanych transakcji i olbrzymie doświadczenie w rozwiązywaniu trudnych przypadków. W ofercie posiadamy także skup nieruchomości z problemami, co jest cenną informacją dla wszystkich, którzy do tej pory zmagali się ze sprzedażą domu lub mieszkania, obarczonego różnego rodzaju wadami prawnymi. W takich przypadkach niesiemy państwu niezbędną pomoc i podpowiadamy co należy zrobić, aby doszło do finalizacji transakcji. Poznaj również inne korzyści wynikające ze współpracy z nami.

Sprzedaj mieszkanie z długiem

Twoje życie mocno się skomplikowało, co spowodowało powstanie dużego zadłużenia na mieszkaniu? Tak niestety często się zdarza. Ważne aby znaleźć wyjście z takiej sytuacji. Może nim być skup zadłużonych mieszkań. Jesteśmy firmą, która nie obawia się trudnych transakcji. Wiemy jak przeprowadzić skup zadłużonego mieszkania, aby pomóc finansowo dotychczasowemu właścicielowi, a jednocześnie korzystnie na takiej transakcji wyjść. Prowadzony przez nas skup mieszkań z długiem pozwolił rozwiązać trudną sytuację niejednej osobie.

Oszczędzaj czas na sprzedaży

Mówi się że czas to pieniądze. Na pewno potwierdzić to mogą osoby, dla których pieniądze ze sprzedaży mieszkania będą ważne, ale nie aż tak jak możliwość dalszego normalnego pracowania lub prowadzenia własnej firmy. Jeśli i ty się do nich zaliczasz, oferujemy ci skup mieszkań bez oglądania. Co zyskasz na tym? Przede wszystkim możemy odkupić od ciebie mieszkanie w korzystnej cenie, bez konieczności jego oglądania na miejscu. Zapytaj nas o darmową wycenę i przekonaj się ile możemy ci zapłacić za twoje mieszkanie – będziesz zadowolony z tej ceny.

Rozwiążemy za Ciebie problem z mieszkaniem

Odziedziczyłeś mieszkanie, a teraz każdego dnia dowiadujesz się o nim nowych faktów? Nie są to pozytywne wieści, bo każda z nich oznacza dla ciebie nowe problemy i wyzwania? Nie wiesz jak sobie z tym poradzić? Najchętniej sprzedasz mieszkanie, uwalniając się od ciężaru który generuje dla ciebie ta nieruchomość? Doskonale cię rozumiemy i również jesteśmy w stanie ci pomóc. W jaki sposób? Właśnie na takie przypadki powstała nasza oferta skup nieruchomości z problemami. Skontaktuj się z nami, opowiedz o nich, a przedstawimy możliwe rozwiązania tej sytuacji.

Wioleta Szczudlińska to doświadczony specjalista od nieruchomości z wieloletnim doświadczeniem w branży. Zawsze gotowa do pomocy, Wioleta zawsze stara się znaleźć najlepsze rozwiązanie dla swoich klientów.

Jej szeroka wiedza na temat rynku nieruchomości pozwala jej pomóc klientom w znalezieniu idealnej nieruchomości, która odpowiada ich potrzebom i wymaganiom. Jest w stanie skutecznie negocjować ceny, aby zapewnić swoim klientom najlepsze warunki transakcji.

Wioleta jest również znana z doskonałych umiejętności komunikacyjnych i empatii, co pozwala jej na budowanie trwałych relacji z klientami. Dzięki temu, że zawsze stara się zrozumieć potrzeby klientów, potrafi dopasować najlepsze rozwiązania, które są zgodne z ich oczekiwaniami.

Jej podejście do pracy jest zawsze profesjonalne i skoncentrowane na zaspokojeniu potrzeb klientów. Wioleta Szczudlińska to wybitny specjalista od nieruchomości, który jest gotowy do pomocy klientom w każdej kwestii związanej z rynkiem nieruchomości.

Brak komentarzy

Dodaj komentarz

ZADZWOŃ