FAQ

Skup nieruchomości w całej PolsceNajczęściej zadawane pytania

Jak sprzedać mieszkanie z lokatorem?

Sprzedaż mieszkania z lokatorem wcale nie musi być trudna i niemożliwa do przeprowadzenia. Nasza firma skupuje mieszkania i kamienice z lokatorami. Robimy to zgodnie z prawem, przejmując Państwa dotychczasowe obowiązki względem osób wynajmujących mieszkania. Sprzedaż mieszkania z lokatorem wcale nie musi oznaczać, że otrzymają Państwo niższą cenę sprzedaży. Każdorazowo wyceniamy nieruchomość indywidualnie, biorąc pod uwagę jej stan techniczny, lokalizację oraz ewentualne trudności, mogące wynikać z tego, że mieszkanie posiada lokatora.

Jak sprzedać współwłasność mieszkania?

W wielu przypadkach udziały w nieruchomości mogą stanowić kłopotliwy składnik majątku. Szczególnie wtedy, kiedy trudno dojść do porozumienia z pozostałymi współwłaścicielami. W takich przypadkach doradzamy naszym klientom sprzedaż swojej części udziału. Komu? Na przykład nam. Skupujemy udziały w mieszkaniach, domach i kamienicach. Sprzedaż udziałów w nieruchomości przebiega tak samo, jak sprzedaż całego domu lub mieszkania. Umowa ma postać aktu notarialnego, zawieranego w obecności osoby zaufania publicznego, czyli notariusza.

Jak szybko sprzedać mieszkanie w Warszawie?

Warszawa może pochwalić się bardzo dynamicznym rynkiem nieruchomości. Działamy na nim od wielu lat, mogąc zaoferować kompleksową obsługę w obrocie mieszkaniami. Jeżeli zależy Państwu na czasie i chcą szybko i za dobre pieniądze spieniężyć swoją nieruchomość, zapraszamy do naszego biura. Prowadzimy skup mieszkań za gotówkę – w Warszawie i okolicach. Kupujemy mieszkania po obu stronach Wisły, zarówno na osiedlach bloków z wielkiej płyty, jak i w nowo powstających apartamentowcach.

Jak szybko sprzedać mieszkanie?

Szybka sprzedaż mieszkania wcale nie musi oznaczać konieczności obniżania jego ceny. Są na to inne sposoby. Na przykład znalezienie zdecydowanego kupca posiadającego odpowiedni budżet. Nasza firma jest takim kupcem. Posiadamy kapitał w wysokości, która umożliwia nam szybki skup mieszkań za gotówkę. Należność możemy Państwu wypłacić gotówką lub przelewem, zgodnie z Waszym życzeniem.

Jak sprzedać zadłużone mieszkanie?

Zadłużone mieszkania nie są dziś rzadkością. Nie wnikając w powód zadłużenia, w dalszym ciągu jest to pełnowartościowa nieruchomości. Szybko przeprowadzone oddłużanie mieszkań, pozwala nowemu właścicielowi cieszyć się nim, a Państwu odzyskać wolność finansową i pozbyć się problemu komornika, a nawet licytacji. Aby tego dokonać, wystarczy sprzedać nieruchomość nam. Proponujemy Państwu szybki skup mieszkań z długiem – wobec banków oraz firm i osób prywatnych, a także spółdzielni mieszkaniowych i wspólnot.

Jak sprzedać mieszkanie z lokatorem?

Mieszkania z lokatorami wydają się być niezwykle trudne, a czasami i niemożliwe do sprzedaży. Trudno się dziwić takiemu przekonaniu. Któż bowiem rozsądnie myślący zdecyduje się na zakup nieruchomości, w której ktoś już mieszka i nie wyraża woli do opuszczenia? Na szczęście nasza firma nie boi się takich przypadków. Nasze wieloletnie doświadczenie pozwala nam sprawnie realizować takie transakcje na terenie całej Polski. Skupujemy mieszkania z lokatorami – w blokach i kamienicach. Płacimy za nie gotówką lub przelewem, a wszystkie transakcje realizujemy bardzo szybko i sprawnie. Nasza działalność, pozwala Państwu pozbyć się uciążliwego problemu w naprawdę atrakcyjnej cenie.

Jak sprzedać mieszkanie z zameldowanym lokatorem?

Lokator zameldowany w mieszkaniu lub domu, może skutecznie obniżać wartość nieruchomości i utrudniać jej sprzedać. Jeżeli planują Państwo sprzedaż mieszkania z zameldowanym lokatorem i brakuje chętnych na taką transakcję, zapraszamy do naszej firmy. Nieruchomości z takimi problemami nie są dla nas nowością. Od wielu lat zajmujemy się ich kupnem i sprzedażą, osiągając na tym polu liczne sukcesy. Nasze doświadczenie pozwala zaoferować Państwu najkorzystniejsze ceny na rynku, za zakup mieszkania z zameldowanym lokatorem. Ile dokładnie możemy zaoferować? Prosimy o kontakt, celem przedstawienia naszej oferty.

Jak sprzedać udziały w nieruchomości?

Posiadają Państwo udział w nieruchomości – mieszkaniu, domu, kamienicy lub działce? Jest to udział większościowy, mniejszościowy lub równy z pozostałymi współwłaścicielami? Nie mają Państwo pomysłu co z nim zrobić, a jego posiadanie wiąże się z pewnymi wydatkami? Opłaty za podatek od nieruchomości, wykonanie niezbędnych remontów, utrzymywanie przyłączy mediów. To tylko jedne z wielu wydatków, które należy ponosić bez względu na to, czy nieruchomość jest zamieszkała lub nie i w jakim stanie się znajduje. Rozwiązaniem tego problemu jest sprzedaż udziału naszej firmie. Transakcje realizujemy w krótkim czasie, zapewniamy kompleksową obsługę notarialną i możliwość wypłaty pieniędzy w gotówce lub przelewem na konto.

Kiedy można sprzedać spadek?

Zgodnie z obowiązującym w Polsce prawem, spadek można sprzedać już tego samego lub następnego dnia po jego otrzymaniu i uprawomocnieniu się ostatniej woli. Jednak aby uniknąć płacenia podatku PIT od sprzedaży spadku, sprzedaż powinna nastąpić dopiero po 5 pełnych latach kalendarzowych od momentu odziedziczenia. Okres pięciu lat liczy się od ostatniego dnia roku, w którym odziedziczono spadek. Uwaga! Istnieje jednak pewien wyjątek od tej reguły. Jeśli osoba zmarła była właścicielem spadku przez co najmniej 5 lat, spadkobierca może od razu sprzedać odziedziczony majątek, nie płacąc podatku.


ZADZWOŃ