Skup nieruchomości w całej Polsce

Skup nieruchomości z komornikiem

Prowadzimy działalność w całej Polsce. Dzięki temu możemy zagwarantować profesjonalną współpracę na każdym etapie i najlepsze warunki cenowe.

Skup nieruchomości z komornikiem w całym kraju

Lęk i przerażenie – te emocje najczęściej pojawiają się u ludzi w reakcji na słowo „komornik”. Emocje te są jak najbardziej zasadne, gdyż coraz więcej Polaków ma kłopoty z długami lub posiadają inne zobowiązania. Im większy jest nasz dług, tym bardziej prawdopodobne jest, że nasza nieruchomość zostanie zlicytowana przez komornika, zwłaszcza jeśli umowa z wierzycielem nie stoi tu na przeszkodzie. Widmo utracenia dachu nad głową przyprawia o dreszcze. Czy trzeba posuwać się do ostatecznych rozwiązań, aby uchronić się od takich problemów? Można oczywiście uregulować zobowiązania, ale co w sytuacji, kiedy nie mamy odpowiednich funduszy? W takich przypadkach receptą okazuje się być oferowany przez naszą firmę skup nieruchomości z komornikiem.

Skup mieszkań z komornikiem – kto może skorzystać?

Z tej formy skupu może skorzystać każdy, komu grozi zajęcie komornicze na jego nieruchomości. Wiadomym faktem jest, że wartość długu z racji odsetek wzrasta codziennie. Często to właśnie one powodują pogłębienie zadłużenia poprzez ogromną ich wysokość, która nierzadko jest wyższa niż sam dług. Zdarza się tak coraz częściej. Z tego też powodu jedynym sposobem bezproblemowego zażegnania problemu jest uregulowanie zadłużenia. Mogą Państwo zrzucić ten balast z barków i kamień z serca, jeśli tylko zdecydują się państwo przeprowadzić z naszą pomocą skup nieruchomości z komornikiem. To najszybsza droga do odsunięcia od siebie groźby utraty schronienia i uwolnienia się od dręczących instytucji komorniczych oraz wierzycieli.

shield_w

Skup nieruchomości z komornikiem – jak to się odbywa?

Postępowanie ma prosty, nieskomplikowany charakter. W pierwszej kolejności należy się z nami skontaktować i opisać kłopot, który Państwa trapi. Musimy także poznać jak najwięcej szczegółów o nieruchomości w Państwa posiadaniu. Istotna jest też wysokość zadłużenia. Następnie umówimy się na na oględziny, podczas których dokładnie i za darmo wycenimy nieruchomość. W momencie zaakceptowania naszej oferty rezerwujemy termin w biurze notarialnym, ponieważ  skup mieszkań z komornikiem musi być potwierdzony notarialnie. Akt notarialny określa wszystkie ustalenia między stronami, włącznie z naszym zobowiązaniem do pokrycia Państwa zadłużenia. Czy pokryjemy cały dług? To jest zależne od takich czynników, jak: rynkowa wartość nieruchomości i rozmiar długu. Jeśli nasza propozycja ceny przewyższa kwotę Państwa zobowiązań wobec wierzycieli, różnica tych sum zostaje w Państwa portfelu. Całą kwotę przekazujemy gotówką lub przelewem podczas podpisania aktu u notariusza.

pay_w

Skup mieszkań z komornikiem – dlaczego jest to najlepsze wyjście?

Z prostego powodu: bardzo często zdarza się, że po prostu nie ma innego. A skoro nie da się pozyskać środków na pokrycie zadłużenia z innego źródła, pozostaje jedynie sprzedać mieszkanie. Im dłużej z tą decyzją będziemy zwlekać, tym większe prawdopodobieństwo, że trafi ona pod młotek komornika na licytacji. Pod kątem zysku ze sprzedaży, dużo bardziej opłacalny jest nasz  skup nieruchomości z komornikiem. Dlaczego? Głównie dlatego, że koszt całej operacji jest niższy, a cena proponowana przez nasz skup jest dużo atrakcyjniejsza. Jeśli mieszkanie zostanie zlicytowane, o znaczący procent kwotę sprzedaży uszczupli chociażby pensja komornika, więc za to co zostanie, nie wystarczy na uregulowanie długu. Tym samym osoba zadłużona nadal musi płacić wierzycielom i jednocześnie została pozbawiona dachu nad głową.

Kupujemy mieszkania w całej Polsce

4,9

Ocena klientów w Google.pl

341

Otrzymanych opinii z oceną

717

Skupionych nieruchomości

10

Lat w biznesie łącznie

Potrzebujesz szybkiej gotówki? Chcesz szybko sprzedać mieszkanie lub inną nieruchomość? Napisz lub zadzwoń, a my pomożemy rozwiązać Twój problem. Wypłacamy pieniądze nawet w 24 godziny.

Dostępność:
Pn.-Pt. – 10:00 – 17:00

Telefon:
+48 500 500 500

Formularz kontaktowy

    [multifile multifile-303]

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych przez Dobre Promo sp. z o. o. oraz podmioty współpracujące z Dobre Promo sp. z o.o.
    ZADZWOŃ