Skup nieruchomości w całej Polsce

Oddłużanie nieruchomości

Długi. Długi tak ogromne, że nie można ich pokryć. Tego boi się prawie każdy dorosły człowiek. Zajęcie komornicze i zlicytowanie domu lub mieszkania to coś, co może spotkać każdego z nas.

Nasza specjalność: oddłużanie nieruchomości

Pożyczka czy kredyt to obecnie jedna z najdostępniejszych dróg pozyskania funduszy na inwestowanie w mieszkania, budowy czy po prostu start własnej działalności gospodarczej. Wystarczy jedna drobna pomyłka, aby znaleźć się w sytuacji, gdzie spłata kredytu będzie poza naszym zasięgiem. Co wtedy? Istnieje zagrożenie w postaci wypowiedzenia przez bank umowy kredytowej a nasze mieszkanie lub dom trafia w ręce tej instytucji finansowej. Sposobem na zapobiegnięcie takiej sytuacji jest oddłużanie nieruchomości.

Szybki skup mieszkań z długiem za gotówkę

Skup zadłużonych nieruchomości to sprawny i komplementarny sposób na rozwiązanie kłopotów z pieniędzmi. Trudną z pewnością decyzją jest odsprzedanie nieruchomości, aby pozbyć się zadłużenia, ale bardzo często nie istnieje żadna alternatywa. Niekoniecznie jednak trzeba sprzedawać dom, mieszkanie lub działkę, którą się użytkuje. Ludziom zadłużonym zdarza się bowiem nie pamiętać, że posiadają udziały lub są posiadaczami pełni własności innych obiektów czy gruntów. Czasem bowiem bywa, że posiadamy działki w innych rejonach kraju lub otrzymaliśmy mieszkanie do kapitalnego remontu w spadku po bliskich krewnych. Takie obiekty nadal są atrakcyjne na rynku nieruchomości. Sprzedaż gruntu, mieszkania lub domu to wciąż sposób, który warto brać pod uwagę, gdy naszym celem jest oddłużanie nieruchomości.

shield_w

Posiadanie udziałów, a skup zadłużonych nieruchomości

Skupujemy także udziały w nieruchomościach, co może zainteresować osoby zadłużone. Możemy zaproponować odkupienie udziałów, np. w sytuacji, kiedy są Państwo współwłaścicielami obiektu wraz z dwójką rodzeństwa. W zależności od Państwa udziałów, propozycja cenowa oczywiście będzie inna. Przy udziałach w wysokości 1/3 (33,3%) możemy zaproponować np. 66 600 złotych za skup mieszkań z długiem, przy założeniu wartości nieruchomości 200 000 zł. Wartości są rzecz jasna orientacyjne a służą tylko celom prezentacyjnym całego procesu. Ostateczną ofertę jesteśmy w stanie przedstawić dopiero po dokładnym obejrzeniu domu, działki lub mieszkania. Wycena jest darmowa i niezobowiązująca a jej warunki mogą Państwo zaakceptować lub nie i pociągamy z tego tytułu do żadnej odpowiedzialności. Warto też zwrócić uwagę, że współudziałowcy, nie mają obowiązku zgadzać się na odsprzedanie udziałów – nie trzeba ich też o chęci sprzedaży udziałów powiadamiać. Bierzemy na siebie wszelkie tego typu formalności.

pay_w

Oddłużanie nieruchomości – ile to trwa?

Zdajemy sobie sprawę, że liczy się każda doba, kiedy dług jest spory. Prowadząc skup mieszkań z długiem jesteśmy świadomi, jesteśmy w pełni świadomi, jak dużą rolę odgrywa czas. To właśnie od czasu zależy, jak szybko spłacą Państwo zobowiązania i odetchną z ulgą. Zasadniczo, sprzedaż zadłużonego obiektu lub działki to kilkudniowy okres. W tym czasie, jeśli zgodzą się Państwo na naszą propozycję oddłużenia, opracowujemy odpowiednie umowy i rezerwujemy termin u notariusza, aby następnie spotkać się i złożyć podpisy na akcie sprzedaży.

Kupujemy mieszkania w całej Polsce

4,9

Ocena klientów w Google.pl

341

Otrzymanych opinii z oceną

717

Skupionych nieruchomości

10

Lat w biznesie łącznie

Potrzebujesz szybkiej gotówki? Chcesz szybko sprzedać mieszkanie lub inną nieruchomość? Napisz lub zadzwoń, a my pomożemy rozwiązać Twój problem. Wypłacamy pieniądze nawet w 24 godziny.

Dostępność:
Pn.-Pt. – 10:00 – 17:00

Telefon:
+48 500 500 500

Formularz kontaktowy

    [multifile multifile-303]

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych przez Dobre Promo sp. z o. o. oraz podmioty współpracujące z Dobre Promo sp. z o.o.
    ZADZWOŃ