Skup nieruchomości w całej Polsce

Skup mieszkań

Każdy nasz klient ma gwarancję bezpieczeństwa, natychmiastowej płatności gotówką lub przelewem i najwyższego standardu obsługi.

Skup mieszkań – tym się zajmujemy

Głównym punktem naszej oferty jest  skup mieszkań za gotówkę w całej Polsce. Skupimy mieszkania w stanie deweloperskim na nowoczesnych osiedlach mieszkaniowych, jak i te na blokowiskach z rynku wtórnego. Jedyną właściwą decyzją przy wyborze kontrahenta, który przeprowadzi Państwa przez proces sprzedaży mieszkania sprawnie i nieryzykownie, jest nasza firma. Skąd to wiemy? Odpowiedź znajdą Państwo poniżej.

Szybki skup mieszkań cała Polska – od ręki

Obszar naszego działania to cała Polska. Specjaliści, którzy dla nas pracują dotrą tam, gdzie znajduje się Państwa lokal, aby dokładnie go obejrzeć. Na tej podstawie opracowujemy techniczną dokumentację obiektu, aby w oparciu o nią przedstawić Państwu wycenę. Chcemy, aby wszyscy nasi klienci byli usatysfakcjonowani, stąd sumy, które proponujemy  za skup mieszkań style=”font-weight: 400;”> są tak wysokie, jak to tylko możliwe. Taka wycena jest rzecz jasna całkowicie niezobowiązująca i darmowa. Zrozumiemy, jeśli zechcą Państwo szukać innego zainteresowanego, który zaproponuje większą kwotę. Jeżeli nasza oferta okaże się w Państwa opinii atrakcyjna, kolejnym etapem jest przeprowadzenie aktu sprzedaży u notariusza.

shield_w

Skup mieszkań z długami – na czym to polega?

Skup mieszkań zadłużonych to następna pozycja w naszej ofercie. Wśród takich obiektów i gruntów można wyróżnić takie, które są obciążone pożyczką lub też kredytem hipotecznym. Zajęcie komornika to najczęstszy problem osób, których nie stać na dalsze spłacanie zobowiązań. Co za tym idzie? Przede wszystkim możliwość straty nieruchomości po bardzo zaniżonej wartości. Jedynym sposobem na uniknięcie tej przykrej sytuacji jest własnoręczne sprzedanie lokalu za akceptowalną sumę. Potem, z jej pomocą, opłacić wierzycieli. Tą drogą ochronimy się przed ogromnymi reperkusjami, które będą rzutować na Państwa przyszłość pod względem ekonomicznym. Jeśli zabezpieczeniem twoich długów wobec instytucji bankowych, firm udzielających pożyczek lub kogokolwiek innego, jest właśnie mieszkanie, dom lub działka – nasza oferta jest właśnie do Ciebie. Z chęcią taką nieruchomość skupimy w rozsądnych pieniądzach, aby zagwarantować środki konieczne na uregulowanie długu w części lub w całości.

pay_w

Skup mieszkań do remontu – również w naszej ofercie

Państwa lokal jest w opłakanym stanie? Wybuchł w nim pożar, zalała woda? Znalezienie kupców na nie byłoby niemal niewykonalne przy obecnym stanie technicznym? Znamy to doskonale. Dla klienta najbardziej liczy się warstwa wizualna i doskonale zdajemy sobie z tego sprawę. Bardzo często nie mają ochoty kupować lokalu do kapitalnego remontu i inwestować czasu czy kolejnych środków. Zamiast tego są gotowi zainwestować więcej za mieszkanie, w którym będą mogli od razu zamieszkać. Nasza firma to zdecydowanie ta pierwsza grupa. Bez większych problemów odkupimy je w niższej cenie i wyremontujemy na własny koszt. Dysponujemy odpowiednimi kwotami i współpracujemy z ekipami remontowymi. Dla Państwa skup mieszkań po powodzi lub z pożaru to okazja na sprawne pozyskanie koniecznych środków. Nie boimy się trudnych tematów. Nie mamy pretensji o zły stan techniczny mieszkania, ponieważ mamy świadomość, jak wyglądają one wewnątrz. Zawsze oferujemy rozsądną sumę za odsprzedanie i sprawne przeprowadzenie rozliczenia. Z tego też powodu sporo ludzi, bardziej niż mozolne sprzedawanie na rynku wtórnym, skłonnych jest wybrać skup mieszkań za gotówkę.

shield_w

Darmowe wsparcie prawnicze i skup mieszkań

Zawiłości prawa mogą stanowić kłopot dla osób, które są chętne  na skup mieszkań za gotówkę. Mowa o brakujących dokumentach, niejasnościach w prawie własności lub innych formalnościach, które należy uregulować w pierwszej kolejności. W takich kwestiach służymy pomocą naszych specjalistów. Doświadczenie i wiedza naszych prawników i radców, pomaga przejść przez cały skomplikowany proces sprzedaży nieruchomości. Na wsparcie naszego zespołu prawnego może liczyć każdy klient i to zupełnie za darmo.

Kupujemy mieszkania w całej Polsce

4,9

Ocena klientów w Google.pl

341

Otrzymanych opinii z oceną

717

Skupionych nieruchomości

10

Lat w biznesie łącznie

Potrzebujesz szybkiej gotówki? Chcesz szybko sprzedać mieszkanie lub inną nieruchomość? Napisz lub zadzwoń, a my pomożemy rozwiązać Twój problem. Wypłacamy pieniądze nawet w 24 godziny.

Dostępność:
Pn.-Pt. – 10:00 – 17:00

Telefon:
+48 500 500 500

Formularz kontaktowy

    [multifile multifile-303]

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych przez Dobre Promo sp. z o. o. oraz podmioty współpracujące z Dobre Promo sp. z o.o.
    ZADZWOŃ