Skup nieruchomości w całej Polsce

Skup mieszkań do remontu

Znaczącą część mieszkań i domów można zamieszkać dopiero po koniecznych remontach lub pracach budowlanych. Jak sobie wówczas poradzić?

Skup mieszkań do remontu to nasza specjalność

Duże kwoty to standard, którego należy się spodziewać przy okazji remontu mieszkania czy domu. Budżet, którego wymaga każdy remont – ten większy, jak i mniejszy – jest mocno odczuwalny dla naszej kieszeni. Bezcelowym jest utrzymywanie nieruchomości, z której nie można korzystać, ponieważ ich stan na to nie pozwala. Czasem nawet i kredyt jest nieosiągalny. W takim wypadku skup mieszkań do remontu może być sposobem na pozbycie się kłopotu. Tysiące Polaków skorzystało z tej możliwości i znalazło rozwiązanie trapiących ich problemów.

Powódź lub pożar? Prowadzimy skup nieruchomości do remontu

 

Nic nie sieje zniszczenia w domach i mieszkaniach jak ogień i woda – dwie najpotężniejsze siły natury. Nieruchomości, które spłonęły, zostały podtopione, zalane lub ucierpiały w powodzi są zwykle zniszczone do szczętu. Trzeba przeznaczyć ogromne środki, aby doprowadzić je ponownie do stanu użyteczności. Taka inwestycja może okazać się niemożliwa, szczególnie, jeśli mieszkanie było bez ubezpieczenia, które mogłoby zapewnić środki na remont. Firmy, które oferują  skup nieruchomości do remontu, to prosty i szybki sposób na odzyskanie, choć części pieniędzy. Stan obiektu nie jest w ich przypadku kluczowy przy decyzji o kupnie. Skupowane są też budynki, których stan jest opłakany: mają uszkodzony dach lub zalaną piwnicę albo są do tego stopnia zniszczone, że pozostaje jedynie je rozebrać.

shield_w

Skup lokali do remontu – jak długo to trwa?

Klienci indywidualni sceptycznie patrzą na kupno nieruchomości wymagającej remontowania. Zazwyczaj wynika to z dużej ilości pracy, którą należy włożyć w to, aby przywrócić obiektowi pełną funkcjonalność i dobry stan techniczny. Najbardziej zniechęca konieczność wysiłku, który trzeba poczynić, aby lokal lub budynek odzyskał wcześniejszą funkcjonalność. Modernizacja kuchni czy łazienki, nowe instalacje i tynki to zdecydowanie nie jest to samo, co wymiana paneli podłogowych i malowanie ścian. Takie inwestycje wymagają większych środków, którymi zwykle dysponują przedsiębiorstwa oferujące skup mieszkań do remontu. Skupują mieszkania i domy w całej Polsce na prostych i jasnych warunkach. Za wycenę nie jest naliczana opłata, a w momencie kiedy posiadacz nieruchomości zgodzi się na propozycję, sprzedaż przebiega sprawnie w ciągu zaledwie kilku dni. Dokument sprzedaży w formie aktu notarialnego podpisywany jest oczywiście przy notariuszu.

pay_w

Skup mieszkań do remontu – bezpieczna transakcja i płatność

Bezpieczeństwo to nasz priorytet, dlatego posiadacz domu lub mieszkania do wyremontowania, który postanowi je dla nas odsprzedać, ma gwarancję bezpieczeństwa. Na każdym etapie współpracy dbamy o nie z taką samą troską: opracowujemy ofertę rozsądnie i uczciwie, dopilnowujemy wszystkich kwestii formalnych, by w końcu w zgodzie ze wszystkimi ustaleniami wypłacić należność. Podczas podpisania aktu notarialnego u notariusza  skup nieruchomości do remontu wypłacamy gotówkę natychmiast, natomiast w przypadku przelewu, należność w ciągu 24 godzin znajdzie się na Państwa koncie w banku.

Kupujemy mieszkania w całej Polsce

4,9

Ocena klientów w Google.pl

341

Otrzymanych opinii z oceną

717

Skupionych nieruchomości

10

Lat w biznesie łącznie

Potrzebujesz szybkiej gotówki? Chcesz szybko sprzedać mieszkanie lub inną nieruchomość? Napisz lub zadzwoń, a my pomożemy rozwiązać Twój problem. Wypłacamy pieniądze nawet w 24 godziny.

Dostępność:
Pn.-Pt. – 10:00 – 17:00

Telefon:
+48 500 500 500

Formularz kontaktowy

    [multifile multifile-303]

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych przez Dobre Promo sp. z o. o. oraz podmioty współpracujące z Dobre Promo sp. z o.o.
    ZADZWOŃ