Skup nieruchomości w całej Polsce

Skup udziałów nieruchomości

Pieniądze mogą otrzymać Państwo w gotówce lub w formie przelewu bankowego na wskazany numer konta.

Ogólnopolski skup udziałów nieruchomości

Jeśli posiadają Państwo udziały w nieruchomościach, możliwe, że mieli Państwo wątpliwą przyjemność doświadczyć, że stare polskie przysłowie: „Od przybytku głowa nie boli” bardzo boleśnie mija się z prawdą przy zderzeniu z rzeczywistością. Jak można uzyskać takie udziały? Nierzadko otrzymujemy je w spadku po zmarłych bliskich. Taki spadek rzecz jasna początkowo może przynieść względną radość, ale wraz z upływem czasu może zdarzyć się tak, że zamiast spodziewanych ogromnych profitów, nasz udział zacznie generować spore koszta, których nie przewidzieliśmy dziedzicząc go. Wystarczy tu wspomnieć o takich oczywistych wydatkach jak konieczność remontu lub podatek od nieruchomości, który każdy właściciel nieruchomości musi uiścić na rzecz Skarbu Państwa. Skup udziałów nieruchomości to sposób na uniknięcie opisanych wcześniej problemów. Co powoduje, że warto rozważyć sprzedaż i jak wygląda cały proces? Na to pytanie odpowiadamy w dalszej części niniejszego artykułu.

Skup udziałów spadkowych w działkach, domach oraz w mieszkaniach

Im większa grupa udziałowców w danej nieruchomości, tym większe prawdopodobieństwo wystąpienia nie należących do najprzyjemniejszych – sporów między nimi. Takie nieporozumienia może generować bardzo wiele kwestii, jak chociażby sposób zarządzania nieruchomością. Każdy z właścicieli chciałby to robić nieco inaczej, a reszcie najczęściej wcale się to nie podoba. Brak decyzyjności niesie za sobą katastrofalne skutki – nieruchomość po prostu popada w ruinę, bo żaden ze współwłaścicieli nie ma ochoty łożyć na nią swoich środków, zwłaszcza że korzyści z tego tytułu są co najmniej wątpliwe. Jak rozwiązać ten palący problem? Przeprowadzić wraz z nami skup udziałów w nieruchomościach i zamienić kłopoty na zastrzyk gotówki dla domowego budżetu. Korzystając z tej pozycji w naszej ofercie mogą Państwo spieniężyć udział w dowolnej nieruchomości – zarówno w tej komercyjnej, jak i niekomercyjnej. A jakie to działanie może Państwu przynieść korzyści?

shield_w

Dlaczego opłaca się sprzedać udziały w nieruchomości?

Pieniądze, które można uzyskać ze sprzedaży udziałów w nieruchomości to nie jedyna korzyść z tytułu tego działania. O jakich kwotach jednak w tym momencie przychodzi nam mówić? Każdy realizowany przez nas skup udziałów w nieruchomości wymaga indywidualnej i możliwie jak najbardziej skrupulatnej wyceny celem przedstawienia najkorzystniejszej możliwej oferty cenowej. Oczywistym jest, że aby tego dokonać, koniecznie musimy pojawić się z wizytą w danej nieruchomości po wcześniejszym uzgodnieniu dogodnego dla obu stron terminu spotkania. Jeden z naszych specjalistów do spraw wyceny, wykorzystując swoje wieloletnie doświadczenie w branży, udokumentuje wygląd nieruchomości w oparciu o fotografie, a także sporządzi opis stanu technicznego obiektu, w którym mają Państwo swoje udziały. Dzięki pozyskanym tą drogą informacjom będziemy w stanie precyzyjnie określić wartość Państwa udziałów i zaproponować ostateczną cenę. Jeżeli zgodzą się Państwo na naszą propozycję, umówimy się na spotkanie u notariusza, aby pokwitować stosowne dokumenty.

pay_w

Skup udziałów spadkowych sposobem na wyjście z kłopotów

Konieczność wyjścia z kłopotów jest jedną  z najczęstszych motywacji osób, które decydują o przeznaczeniu swoich udziałów na skup udziałów nieruchomości. Przykre jest to, że nierzadko to właśnie mieszkanie lub dom, będący przedmiotem spadku dzieli krewnych i wywołuje pomiędzy nimi ciągłe kłótnie, psujące dodatkowo relacje między nimi. Wszystkie problemy wynikające z odziedziczenia udziałów w nieruchomości oraz ryzyko pogorszenia stosunków z najbliższą rodziną możemy rozwiązać w sposób prosty i szybki – sprzedając udziały w nieruchomości. Wielu ludzi o wiele bardziej ceni sobie wewnętrzny i zewnętrzny spokój oraz równowagę emocjonalną w codziennym funkcjonowaniu, aniżeli posiadanie większych lub mniejszych udziałów w gruncie, domu lub mieszkaniu, które być może nigdy nie będzie im do niczego potrzebne. Wziąwszy pod uwagę, że można jeszcze liczyć na spory zastrzyk gotówki za skup udziałów spadkowych, odsprzedanie ich to najlepsze możliwe rozwiązanie. Jeśli zdecydujesz się na takie rozwiązanie to wybierz dowolną dla siebie formę kontaktu.

shield_w

Czy mogę liczyć na skup udziałów w nieruchomościach w złym stanie?

Nieuchronny i kosztowny remont to niestety smutna konieczność, jeśli odziedziczyliśmy nieruchomość, którą bardzo mocno zdążył już nadgryźć ząb czasu. Poza nakładami finansowymi trzeba liczyć się też z ogromem pracy przy wyremontowaniu takiego lokalu czy domu, któremu trzeba poświęcić jeszcze więcej uwagi i środków. Nic dziwnego zatem, że nie każdy jest gotowy się takiego skomplikowanego na wielu płaszczyznach zadania podjąć bez chwili zawahania. Jeśli nie mają Państwo czasu ani ochoty na takie działania, mogą Państwo zdecydować się odsprzedać udziały w nieruchomości. Współpracując w tej materii z naszą grupą inwestycyjną otrzymają Państwo godne pieniądze, które wypłacamy natychmiast po podpisaniu aktu u notariusza. Forma płatności, w zależności od tego, która będzie dla Państwa wygodniejsza, to gotówka lub przelew bankowy. Staramy się przy przeprowadzaniu całego procesu działać profesjonalnie, szybko i dokładnie, aby jak najmniej musieli się Państwo przejmować całym przedsięwzięciem. Dzięki sprawnemu działaniu i doświadczeniu opracowaliśmy metody, które pozwalają nam wypłacić Państwo należność za skup udziałów w nieruchomości najszybciej na rynku polskim. W całym procesie skupu stan techniczny mieszkania, domu, obiektu komercyjnego nie ma zupełnie żadnego znaczenia. Podobnie sytuacja wygląda w przypadku kredytów hipotecznych, pożyczek czy innego rodzaju form zadłużeń oraz nieuregulowanej sytuacji prawnej danej nieruchomości.

pay_w

Skup udziałów nieruchomości z długami – kto może skorzystać?

Wielu ludzi nie wie, w jaki sposób rozwiązać kłopot wynikający z posiadania udziałów w zadłużonym mieszkaniu, domu czy działce. Kupujący nie są zainteresowani kupowaniem nieruchomości czy też udziałów w niej, jeśli będą musieli kupić ją z długiem, który rzecz jasna należy spłacić. Taki nabywca woli dłużej poszukać wymarzonej nieruchomości, ale mieć przy tym absolutną pewność i przekonanie, że jest ona pozbawiona obciążenia finansowego w postaci np. kredytu w banku. Jak taki problem rozwiązać? Skontaktować się z nami telefonicznie lub drogą elektroniczną. Proponujemy skup udziałów w nieruchomości z długami. Przy zakupie oczywiście obligujemy się do uregulowania finansowych kwestii z wierzycielami, a jeśli wartość Państwa udziałów przekracza wartość zadłużenia mieszkania lub domu, pozostałą część kwoty wypłacamy przelewem na wskazane konto bankowe lub w formie gotówki u notariusza. Ofertę swoją kierujemy do osób indywidualnych, ale także biznesowych, posiadających udziały w nieruchomościach we wszystkich rejonach Polski. Wysoka jakość obsługi w naszej firmie gwarantuje sprawną realizację transakcji oraz rozsądną cenę skupu.

Kupujemy mieszkania w całej Polsce

4,9

Ocena klientów w Google.pl

341

Otrzymanych opinii z oceną

717

Skupionych nieruchomości

10

Lat w biznesie łącznie

Potrzebujesz szybkiej gotówki? Chcesz szybko sprzedać mieszkanie lub inną nieruchomość? Napisz lub zadzwoń, a my pomożemy rozwiązać Twój problem. Wypłacamy pieniądze nawet w 24 godziny.

Dostępność:
Pn.-Pt. – 10:00 – 17:00

Telefon:
+48 500 500 500

Formularz kontaktowy

    [multifile multifile-303]

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych przez Dobre Promo sp. z o. o. oraz podmioty współpracujące z Dobre Promo sp. z o.o.
    ZADZWOŃ