Skup nieruchomości w całej Polsce

Skup nieruchomości z lokatorem

Firmy kupujące mieszkania z lokatorami w całej Polsce prowadzą działalność pomagającą osobom znajdującym się w tragicznych okolicznościach i takim, którzy są pozostawieni sami ze swoim kłopotem, którego nie potrafią rozwiązać samodzielnie.

Oferujemy skup nieruchomości z lokatorem

Sprzedaż domu lub mieszkania, w którym są lokatorzy jest oczywiście wykonalna, choć można odnieść wrażenie, że nie należy do łatwych przedsięwzięć. Jednak tak w naszym kraju, jak i za granicą takie przypadki nie należą do rzadkości. Przykładowo, w takiej sytuacji znajdzie się człowiek, który w spadku otrzyma kamienicę, gdzie zamieszkują ludzie. Nie każdy ma możliwości, żeby móc zarządzać takim budynkiem, ale zawsze ma możliwość sprzedaży. Skup nieruchomości z lokatorami to nasza oferta skierowana do każdego, kto nie wie, co zrobić z lokatorami w odziedziczonych lub kupionych nieruchomościach. Sprzedaż mieszkania z lokatorem style=”font-weight: 400;”> to nierzadko jedyny sposób na rozwiązanie problemu, zwłaszcza kiedy lokatorzy nie są chętni, aby za porozumieniem stron rozwiązań umowę najmu. Oczywiście nasza procedura przebiega z zachowaniem przepisów polskiego prawa.

Kiedy można przeprowadzić skup nieruchomości z lokatorami

Sprzedaż nieruchomości z lokatorem to zawsze dobra droga do pozbycia się problemu, np. w momencie, w którym posiadacz nieruchomości musi pilnie zdobyć pieniądze, poważnie zachorował i samopoczucie skutecznie uniemożliwia dbanie o nieruchomość czy też taka decyzja jest umotywowana w zupełnie inny sposób. Sprzedaż tego typu przebiega dokładnie tak samo, jak sprzedaż przedsiębiorstwa razem z jego pracownikami. Kupujący ma prawo do samodzielnego decydowania, jak będzie zarządzał swoją własnością. Może zatem pozwolić mieszkańcom na dalsze zasiedlanie jego własności nie ingerując w warunki najmu. Warto jednak pamiętać, iż skup mieszkań z lokatorem to świetna okazja renegocjacji umowy z lokatorami. Można zaproponować im np. nową wysokość najmu.

shield_w

Skup mieszkań z lokatorem – cała Polska

Obejmujemy zasięgiem działalności całe terytorium Polski i wspieramy posiadaczy zasiedlonych nieruchomości. Nierzadkim przypadkiem jest niefortunny spadek w postaci mieszkania, w którym ktoś mieszka. Problem w zasadzie jest żaden, ale wyłącznie w przypadku, gdy lokatorzy są skłonni lokal opuścić. Jeśli sytuacja jest odmienna i nie pomaga nawet wypowiedzenie umowy, jak należy wtedy postąpić? Może po prostu odpuścić i zaakceptować fakt zamieszkiwania lokatorów w jego własności, do której nie ma dostępu i nie może nią zarządzać. Innym wyjściem jest zdecydowanie się na skup nieruchomości z lokatorem. Taka sprzedaż jest całkowicie bezproblemowa – potwierdza się ją po prostu notarialnie podczas wizyty u notariusza. Strony takiej transakcji to oczywiście aktualny posiadacz nieruchomości oraz firmy kupujące mieszkania z lokatorami. Jedną z nich jesteśmy my.

pay_w

Sprzedaż mieszkania z lokatorem – czy to w ogóle legalne?

Jak najbardziej. Firmy kupujące mieszkania z lokatorami prowadzą działalność w oparciu o funkcjonujące zapisy polskiej legislatywy. Jednocześnie dysponują wystarczającymi środkami, aby podejmować ryzyko w formie operacji kupna i sprzedaży zasiedlonych nieruchomości. Oczywistym jest, że taki lokal czy budynek, w związku z ryzykownym charakterem inwestycji i potencjalnymi komplikacjami w efekcie niechętnych do współpracy lokatorów, będzie wyceniony na mniejsze kwoty, niż te na rynku. Taka propozycja to jednak zdecydowanie najczęściej jedyna sensowna alternatywa. Firmy kupujące mieszkania z lokatorami to jedyny podmiot, który może odkupić nieruchomość z lokatorem, ponieważ indywidualni klienci są automatycznie zniechęceni do kupna z uwagi trudności, jakie niesie ze sobą taka inwestycja.

Kupujemy mieszkania w całej Polsce

4,9

Ocena klientów w Google.pl

341

Otrzymanych opinii z oceną

717

Skupionych nieruchomości

10

Lat w biznesie łącznie

Potrzebujesz szybkiej gotówki? Chcesz szybko sprzedać mieszkanie lub inną nieruchomość? Napisz lub zadzwoń, a my pomożemy rozwiązać Twój problem. Wypłacamy pieniądze nawet w 24 godziny.

Dostępność:
Pn.-Pt. – 10:00 – 17:00

Telefon:
+48 500 500 500

Formularz kontaktowy

    [multifile multifile-303]

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych przez Dobre Promo sp. z o. o. oraz podmioty współpracujące z Dobre Promo sp. z o.o.
    ZADZWOŃ