Skup nieruchomości w całej Polsce

Skup mieszkań z problemami

Aby szybko i skutecznie rozwiązać kłopoty z mieszkaniem, domem lub działką, warto rozważyć usługi firmy oferującej skup mieszkań z problemami i dodatkowo zasilić domowy budżet.

Jak przebiega skup mieszkań z problemami?

Trudności wynikające z bycia właścicielem nieruchomości stanowią najczęstszą motywację do jej sprzedaży. W momencie, kiedy bilans zysków i strat jest ujemny a mieszkanie czy dom stają się zupełnie nierentowne – najlepszym rozwiązaniem jest odsprzedanie. Jednak również kłopoty spoza sfery finansowej mogą stać się przyczynkiem do myślenia o sprzedaży. Nieruchomości potrafią konsumować sporo czasu, który chcielibyśmy poświęcić innym sprawom i nierzadko stanowią zarzewie sporów w rodzinie.

Skup nieruchomości z problemami prawnymi – przyczyny i przebieg

Do pozostałych przyczyn, przez które wiele osób rozważa sprzedaż lokalu lub domu można zaliczyć stan prawny, który nie jest całkowicie jasny i uregulowany. Częstym przykładem tego typu problemów jest fakt, że prawo własności danej nieruchomości deklaruje więcej niż jedna osoba. Przez takie trudności proces sprzedaży może przeciągnąć się o kilka lat ze względu na sprawy w sądzie i koszta. Sprzedaż nieruchomości lub udziałów w niej pozwala wielu ludziom zupełnie ominąć ten problem. Pomocą w tym zakresie służy skup nieruchomości z problemami za gotówkę. Tym samym, właściciel nie tylko dostaje gotówkę, którą może przeznaczyć na dowolne cele, ale może także odetchnąć z ulgą.

shield_w

Skup mieszkań z problemami lokatorskimi – jak rozwiązać problem?

Spore wpływy z wynajmu lokalu lub domu to nie taka oczywista sprawa jak mogłoby się wydawać na pierwszy rzut oka. Opieszałość lokatora może skutkować zaległościami w opłacaniu mediów lub czynszu, co dla właściciela okazać się może prawdziwą zmorą i utrapieniem. Dla spokoju ducha, część osób decyduje się po prostu na sprzedaż po dobrej cenie. Ponieważ prowadzimy  skup nieruchomości z problemami, znamy różne przypadki kłopotów z lokatorami. Rozwiązujemy je możliwie szybko we własnym zakresie, bez wsparcia z zewnątrz. Przy kupowaniu Państwa nieruchomości z lokatorem, dopełniamy koniecznych formalności i wypłacamy należności od ręki, w gotówce lub przelewamy na wskazany przez Państwa numer konta. Po złożeniu podpisów na akcie notarialnym, Państwa kłopoty mogą odejść w zapomnienie a w dodatku mają Państwo do dyspozycji sporą kwotę na własne potrzeby lub zobowiązania. Działamy w całej Polsce, współpracując zarówno z innymi firmami oraz z osobami prywatnymi – zapraszamy.

Kupujemy mieszkania w całej Polsce

4,9

Ocena klientów w Google.pl

341

Otrzymanych opinii z oceną

717

Skupionych nieruchomości

10

Lat w biznesie łącznie

Potrzebujesz szybkiej gotówki? Chcesz szybko sprzedać mieszkanie lub inną nieruchomość? Napisz lub zadzwoń, a my pomożemy rozwiązać Twój problem. Wypłacamy pieniądze nawet w 24 godziny.

Dostępność:
Pn.-Pt. – 10:00 – 17:00

Telefon:
+48 500 500 500

Formularz kontaktowy

    [multifile multifile-303]

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych przez Dobre Promo sp. z o. o. oraz podmioty współpracujące z Dobre Promo sp. z o.o.
    ZADZWOŃ