Skup nieruchomości w całej Polsce

Skup nieruchomości po pożarze

Nie ma większego zagrożenia dla nieruchomości niż trawiące je płomienie. Nieważne czy mówimy o mieszkaniu na blokowisku, czy o domku na wsi – pożar zawsze powoduje ogromne szkody.

Skup nieruchomości po pożarze – na czym polega?

Kapitał potrzebny do przeprowadzenia kapitalnego remontu takiego obiektu nie należy do najmniejszych sum. W takiej sytuacji – kiedy nie dysponujemy pieniędzmi na remont – skup nieruchomości po pożarze<span style=”font-weight: 400;”> jest jednym z najpopularniejszych wyjść z trudnej sytuacji. Nie dziwi to, szczególnie, że zbycie lokalu lub domu, w którym nie można zamieszkać z uwagi na skalę zniszczeń to z jednej strony wyjście z kłopotliwej sytuacji, a z drugiej uratowanie chociaż częściowo gotówki. Do tego możemy swobodnie doliczyć pieniądze z ubezpieczenia, co pozwala nam bez większych przeszkód i niepotrzebnego stresu myśleć o znalezieniu nowego lokum dla siebie i rodziny.

Dla kogo skup spalonych nieruchomości jest opłacalny?

Stan domów i mieszkań strawionych ogniem jest tak tragiczny, że można zacząć się zastanawiać, na ile skup spalonych nieruchomości<span style=”font-weight: 400;”> ma sens pod kątem finansowym. Otóż, jak najbardziej – ma sens i świadczy o tym chociażby nasza działalność w całym kraju od wielu lat bez przerwy. Skupujemy lokale, domy, mieszkania i inne obiekty, niezależnie od ich aktualnego stanu technicznego. Szczególnie interesują nas nieruchomości po pożarach. Oferujemy ich właścicielom uczciwe ceny z gwarancją zyskownej transakcji. Posiadamy spore zasoby pieniężne, dlatego też płatności dokonujemy od ręki, gotówką lub przelewem, w trakcie wizyty u notariusza. Zestawiając ten proces ze żmudnym sprzedawaniem domu lub mieszkania we własnym zakresie, przy wykorzystaniu ogłoszeń, np. w Internecie, nasza propozycja wydaje się być dużo lepszym rozwiązaniem.

shield_w

Proces wyceny – skup spalonych nieruchomości

Jak przebiega przygotowanie oferty cenowej za skup nieruchomości po pożarze? Proces w zasadzie zawsze jest identyczny. Weryfikujemy, w jakich cenach można zakupić podobną nieruchomość w najbliższej okolicy. W dalszej kolejności przygotowujemy dokładny kosztorys remontu, który będziemy musieli przeprowadzić po zakupie i wkalkulowujemy w wycenę także nasz zysk po sprzedaniu nieruchomości dalej. Wynik, który w ten sposób otrzymamy musimy odjąć od rynkowej ceny nieruchomości a właściciel otrzymuje różnicę. Jakiego rzędu są to kwoty? Zawsze prowadzimy indywidualne negocjacje, na które wpływa stan techniczny domu lub mieszkania oraz zysk, który przewidujemy po sprzedaży wyremontowanej nieruchomości.

Kupujemy mieszkania w całej Polsce

4,9

Ocena klientów w Google.pl

341

Otrzymanych opinii z oceną

717

Skupionych nieruchomości

10

Lat w biznesie łącznie

Potrzebujesz szybkiej gotówki? Chcesz szybko sprzedać mieszkanie lub inną nieruchomość? Napisz lub zadzwoń, a my pomożemy rozwiązać Twój problem. Wypłacamy pieniądze nawet w 24 godziny.

Dostępność:
Pn.-Pt. – 10:00 – 17:00

Telefon:
+48 500 500 500

Formularz kontaktowy

    [multifile multifile-303]

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych przez Dobre Promo sp. z o. o. oraz podmioty współpracujące z Dobre Promo sp. z o.o.
    ZADZWOŃ