Skup nieruchomości w całej Polsce

Skup nieruchomości po pożarze

Nie ma większego zagrożenia dla nieruchomości niż trawiące je płomienie. Nieważne czy mówimy o mieszkaniu na blokowisku, czy o domku na wsi – pożar zawsze powoduje ogromne szkody.

shield_w

Proces wyceny – skup spalonych nieruchomości

Jak przebiega przygotowanie oferty cenowej za skup nieruchomości po pożarze? Proces w zasadzie zawsze jest identyczny. Weryfikujemy, w jakich cenach można zakupić podobną nieruchomość w najbliższej okolicy. W dalszej kolejności przygotowujemy dokładny kosztorys remontu, który będziemy musieli przeprowadzić po zakupie i wkalkulowujemy w wycenę także nasz zysk po sprzedaniu nieruchomości dalej. Wynik, który w ten sposób otrzymamy musimy odjąć od rynkowej ceny nieruchomości a właściciel otrzymuje różnicę. Jakiego rzędu są to kwoty? Zawsze prowadzimy indywidualne negocjacje, na które wpływa stan techniczny domu lub mieszkania oraz zysk, który przewidujemy po sprzedaży wyremontowanej nieruchomości.

Kupujemy mieszkania w całej Polsce

4,9

Ocena klientów w Google.pl

341

Otrzymanych opinii z oceną

717

Skupionych nieruchomości

10

Lat w biznesie łącznie

Potrzebujesz szybkiej gotówki? Chcesz szybko sprzedać mieszkanie lub inną nieruchomość? Napisz lub zadzwoń, a my pomożemy rozwiązać Twój problem. Wypłacamy pieniądze nawet w 24 godziny.

Dostępność:
Pn.-Pt. – 10:00 – 17:00

Telefon:
+48 500 500 500

Formularz kontaktowy
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych przez Dobre Promo sp. z o. o. oraz podmioty współpracujące z Dobre Promo sp. z o.o.

Call Now ButtonZADZWOŃ